Handy

 

Mihaila Bulgakova 32-B

11000 Beograd

http://www.handy.rs

+381 11 3420555

 

Osnovana početkom 2007 godine u Beogradu;

* Ćerka-firma kompanije Hendi Tel EOOD iz Bugarske;

* 85 radnji u 35 gradova + više od 160 radnji u Bugarskoj i Makedoniji;

* Jedna od vodećih kompanija za trgovinu telekomunikacionom opremom;

* Prodavac svih usluga operatera VIP i MTS;

* Veliki izbor mobilnih telefona – više od 100 modela, oprema i drugih elektronskih uređaja

* U našim radnjama mogu se nabaviti najnovije tehnologije i poslednja reč tehnike;

* Najbolje cene – u našim radnjama sve proizvode karakteriše izuzetno konkurentna cena;

* Više od 350 radnika;

* Univerzalna koncepcija kompanije – prijatna atmosfera i najbolja usluga.

 

 

Beograd

Viline vode bb (TEMPO)

Email: v.vode@handybg.com

phone: 011/2763-793

mobile: 060/881-67-58

Autoput 18 (DIS)

Email: dis.beograd@handybg.com

mobile: 060/881-68-13

Vojvode Stepe 249-257 (TC VERO)

Email: vero2@handybg.com

phone: 011/630-1251

mobile: 060/881-68-23

Bulevar umetnosti 4 (MERCATOR)

Email: mercator1@handybg.com

phone: 011/3111-727

mobile: 060/881-68-06

Mirijevski Venac 23 (MAXI)

Email: mirijevo2@handybg.com

mobile: 060/881-67-91

Mihaila Bulgakova 32b (ON-LINE PRODAJA)

Email: eshop-srbija@handybg.com

phone: 011/3423-750

Paunova 24 (TC BANJICA)

Email: banjica@handybg.com

phone: 060/881-67-42

mobile: 011/36753-95

Toshin bunar 127 (INTEREX)

Email: tosinbunar@handybg.com

mobile: 060/881-68-61

Stepe Stepanovica bb, Kaludjerica (TC POINT)

Email: kaludjerica2@handybg.com

mobile: 060/881-68-43

Djordja Stanojevica 35 (RODA)

Email: rodabg@handybg.com

mobile: 060/881-68-56

Maksima Gorkog 19

Email: kpijaca@handybg.com

phone: 060/881-67-62

mobile:011/344-34-70

Batajnicki drum 1 (TC BNBOS)

Email: bnboss@handybg.com

mobile: 060/881-68-70

Salvadora Aljendea 18 (MAXI)

Email: karaburma@handybg.com

mobile: 060/881-68-47

Bacvanska 21 (TC PASINO BRDO)

Email: pasinobrdo@handybg.com

phone: 011/28-51-499

mobile: 060/881-68-48

Turgenjeva 10 (IDEA)

Email: bbrdo@handybg.com

mobile: 060/881-68-30

Mirijevski bulevar 18b (MERKUR)

Email: merkurbgd@handybg.com

phone: 011/299-2680

mobile: 060/881-68-44

Jurija Gagarina 149 (TC PIRAMIDA, lokal 4)

Email: piramida@handybg.com

phone: 060/881-67-59

mobile: 011/164-861

Bulevar kralja Aleksandra 36

Email: bulevar4@handybg.com

phone: 011/324-3301

mobile: 060/881-67-37

Kralja Petra I 13, Kaludjerica (MAXI)

Email: kaludjerica@handybg.com

mobile: 060/881-67-39

Jurija Gagarina 151b (TC PIRAMIDA, lokal 17)

Email: piramida2@handybg.com

phone: 011/318-1445

mobile: 060/881-68-35

Ruzveltova 33 (TC ZIRA)

Email: zira@handybg.com

phone: 011/3313-157

mobile: 060/881-68-10

Pozeska 118a

Email: pozeska@handybg.com

phone: 060/881-67-43

mobile:011/354-90-18

Obrenovacki drum 3 (TEMPO ADA)

Email: tempoada@handybg.com

phone: 011/3573-892

mobile: 060/881-67-18

Trg Republike,(TC STAKLENAC, lokal 5)

Email: staklenac@handybg.com

phone:060/881-67-52

mobile:011/334-35-61

Decanska 21

Email: decanska@handybg.com

phone: 060/881-67-44

mobile:011/323-5333

Dzordza Vasingtona 11

Email: vasintona@handybg.com

phone: 060/881-67-45

mobile:011/334-81-30

Jug Bogdanova 5-7

Email: zelenivenac@handybg.com

phone: 060/881-67-53

mobile:011/262-00-13

Backa 6 (RODA)

Email: zemun2@handybg.com

mobile: 060/881-68-67

Balkanska 14

Email: balkanska@handybg.com

phone: 060/881-67-46

mobile:011/2688-470

Milutina Milankovica 86a (TC Vero, lokal 11)

Email: vero@handybg.com

phone: 060/881-67-56

mobile:011/31-49-702

Bulevar kralja Aleksandra 220

Email: bulevar@handybg.com

phone: 060/881-67-63

mobile:011/24-24-290

Kataniceva 1 (lokal 2)

Email: mekenzijeva@handybg.com

phone: 060/881-67-64

mobile:011/3444-054

Paunova 24 (TC BANJICA, MOBI, lokal 1)

Email: mobibanjica@handybg.com

phone: 060/881-67-94

mobile:011/266-32-56

Brace Jerkovic II (Pijaca, lokal 5b)

Email: brjerkovic@handybg.com

phone: 060/881-67-02

Partizanskih Avijacija bb (IDEA)

Email: idea@handybg.com

phone: 060/881-67-04

Gandijeva 21 (IMMOCENTAR)

Email: imocentar@handybg.com

phone: 060/881-67-60

mobile:011/2282-747

Omladinskih Brigada 100 (IDEA EXTRA)

Email: ideaextra@handybg.com

phone: 011/216-95-41

mobile:060/881-67-20

Bulevar kralja Aleksandra 132

Email: bulevar3@handybg.com

phone: 060/881-67-31

mobile:011/2433-938

Autoput 18 (RODA)

Email: zemun3@handybg.com

mobile: 060/881-68-72

Gornjogradska 11A, Zemun (MAXI)

Email: zemun@handybg.com

phone: 011/316-70-07

mobile: 060/881-67-11

Pancevo

Svetog Save 8a

Email: pancevo@handybg.com

phone: 060/881-67-48

mobile:013/333-488

Milosa Obrenovica 12 (IDEA)

Email: pancevo2@handybg.com

mobile: 060/881-67-90

Pozarevac

Dure Dakovica bb, lokal 3 (TEMPO)

Email: pozarevac@handybg.com

phone: 060/881-67-50

mobile: 012/221-528

Prokuplje

Jug Bogadanova 75

Email: prokuplje@handybg.com

phone: 060/881-67-51

mobile:027/324-121

Jug Bogadanova 75

Email: prokuplje@handybg.com

phone: 060/881-67-51

mobile:027/324-121

Zrenjanin

Bulevar Oslobodjenja bb (MAXI)

Email: zrenjanin@handybg.com

phone: 023/533-720

mobile: 060/881-67-79

Apatin

Srpskih vladara 6 (MAXI)

Email: apatin2@handybg.com

phone: 025/772-442

mobile: 060/881-68-03

Smederevo

Djure Salaja bb (IDEA)

Email: smederevo3@handybg.com

phone: 026/619-790

mobile: 060/881-68-04

Mose Pijade 13

Email: smederevo@handybg.com

phone: 060/881-67-65

mobile: 026/228-538

Salinacki put bb

Email: smederevo2@handybg.com

phone: 060/881-67-32

NIS

Bulevar 12. februara 80 (TEMPO)

Email: nis5@handybg.com

phone: 018/580-020

mobile: 060/881-67-09

Vizantijski bulevar 1 (MERCATOR)

Email: mercator3@handybg.com

phone: 018/533-080

mobile: 060/881-67-41

Bulevar Medijana 15 (MR Bricolage)

Email: nis6@handybg.com

mobile: 060/881-68-46

PPC Gorca (lokal 6)

Email: nis1@handybg.com

phone: 018/257-740

mobile: 060/881-67-61

Matejevacki put bb (IDEA)

Email: nis3@handybg.com

phone: 018/570-960

mobile: 060/881-67-10

Bulevar Zorana Djindjica 11 (MAXI)

Email: nis4@handybg.com

phone: 018/220-207

mobile: 060/881-67-38

Novi Sad

Bulevar oslobodjenja 102 (MERCATOR)

Email: mercator2@handybg.com

phone: 021/661-00-66

mobile: 060/881-68-05

Tekelijina bb (TEMPO)

Email: novisad2@handybg.com

phone: 021/6616-786

mobile: 060/881-67-28

Rumenacka 150 (MERKUR)

Email: novisad5@handybg.com

phone: 021/6323-399

mobile: 060/881-68-37

Narodnog Fronta 53 (IDEA)

Email: novisad6@handybg.com

mobile: 060/881-68-58

Temerinski put 50 (MM RODA)

Email: novisad7@handybg.com

mobile: 060/881-68-65

Bulevar Mihajla Pupina 1 (TC BAZZAR)

Email: novisad@handybg.com

phone: 021/452-845

mobile: 060/881-67-14

Bul. Mihaila Pupina 2 (IDEA, TC NORK)

Email: novisad8@handybg.com

mobile: 060/881-68-71

Bulevar Vojvode Stepe 32 (DIS)

Email: novisad3@handybg.com

mobile: 060/881-68-01

Bul. Mihaila Pupina 2 (IDEA, TC NORK)

Email: novisad8@handybg.com

mobile: 060/881-68-71

Sombor

Pariska 9 (RODA)

Email: sombor2@handybg.com

phone: 025/451-466

mobile: 060/881-67-40

Staparski put bb (IDEA)

Email: sombor3@handybg.com

phone: 025/444-896

mobile: 060/881-68-40

Subotica

Segedinski put 92 (MEGA MARKET)

Email: subotica3@handybg.com

phone: 024/5463-00

mobile: 060/881-67-49

Korzo 7

Email: subotica4@handybg.com

phone: 024/551-061

mobile: 060/881-68-38

Ivana Milutinovica bb (IDEA)

Email: subotica@handybg.com

phone: 024/566-020

mobile: 060/881-67-69

Kragujevac

Save Kovacevica 48a (RODA)

Email: kragujevac@handybg.com

phone: 034/353 744

mobile: 060/881-68-08

Josifa Snersona bb (DIS)

Email: kragujevac2@handybg.com

mobile: 060/881-68-09

Ugao Save Kovacevica i Miodraga Vlajica Suke (TEMPO)

Email: kragujevac3@handybg.com

phone: 034/6355-158

mobile: 060/881-68-18

Svetogorska bb (IDEA)

Email: kragujevac4@handybg.com

phone: 034/356-437

mobile: 060/881-68-36

Bulevar kraljice Marije 23 (TC PLAZA)

Email: kragujevac5@handybg.com

phone: 034/610-0317

mobile: 060/881-67-61

Smederevska Palanka

Nova bb (DIS)

Email: smpalanka2@handybg.com

mobile: 060/881-68-15

Novi Pazar

Stevana Nemanje 196b (IDEA)

Email: novi.pazar@handybg.com

phone: 020/321-656

mobile: 060/881-68-19

Kikinda

Svetosavska 32 (MAXI)

Email: kikinda3@handybg.com

phone: 0230/436-273

mobile: 060/881-67-15

Zajecar

Krfska bb (MAXI)

Email: zajecar@handybg.com

phone: 019/428-899

mobile: 060/881-68-17

Vranje

Mose Pijade 16 (IDEA)

Email: vranje3@handybg.com

mobile: 060/881-68-74

Pariske komune bb (MAXI)

Email: vranje@handybg.com

phone: 017/420-486

mobile: 060/881-68-16

Stefana Prvovencanog 208

Email: vranje2@handybg.com

phone: 017/417-915

mobile: 060/881-68-31

Mladenovac

Brace Badzak 2 (TC MLADENOVAC)

Email: mladenovac2@handybg.com

phone: 011/774-0667

mobile: 060/881-68-22

Vuka Karadzica 105 (DIS)

Email: mladenovac@handybg.com

phone: 060/881-67-34

Becej

Ugao ulica Zelena i Danila Kisa bb (MAXI)

Email: becej@handybg.com

phone: 021/691-0774

mobile: 060/881-68-21

Leskovac

Mlinska 146 (RODA)

Email: leskovac2@handybg.com

phone: 016/260-339

mobile: 060/881-68-26

Backa Topola

Boljai Farkasa 2 (RODA)

Email: backatopola@handybg.com

phone: 024/712-332

mobile: 060/881-67-77

Vrbas

Narodnog Fronta 51 (RODA)

Email: vrbas2@handybg.com

phone: 021/700-288

mobile: 060/881-67-29

Marsala Tita 66 (MAXI)

Email: vrbas@handybg.com

phone: 021/701-854

mobile: 060/881-68-00

Jagodina

Kneza Lazara 74 (RODA)

Email: jagodina4@handybg.com

phone: 035/247-372

mobile: 060/881-67-19

Radmila Djordjevica 1 (IDEA)

Email: jagodina5@handybg.com

mobile: 060/881-67-12

Knjeginje Milice bb (lokal 6)

Email: jagodina@handybg.com

phone: 035/8852-623

mobile: 060/881-67-54

Filipa Stankovica bb (DIS)

Email: jagodina3@handybg.com

phone: 035/247-999

mobile: 060/881-67-74

Trstenik

Kneginje Milice 87

Email: trstenik@handybg.com

phone: 037/714-678

mobile: 060/881-68-32

Knjazevac

Knjaza Milosa 4

Email: knjazevac@handybg.com

phone: 019/ 735-995

mobile: 060/881-68-12

Kraljevo

Industrijska zona Seovac (TEMPO)

Email: kraljevo@handybg.com

phone: 036/352-701

mobile: 060/881-68-34

Srem. Kamenica

Vojvode Putnika bb (IDEA)

Email: srkamenica@handybg.com

mobile: 060/881-68-42

Srem. Mitrovica

Naselje Marko Pericin bb (IDEA)

Email: srmitrovica2@handybg.com

phone: 022/641-620

mobile: 060/881-68-45

Kralja Petra Prvog 25

Email: srmitrovica@handybg.com

phone: 022/618-109

mobile: 060/881-67-05

Arije

Svetog Ahilija 29

Email: arilje@handybg.com

mobile: 060/881-68-49

Backa Palanka

Novosadski put 7a

Email: backapalanka@handybg.com

mobile: 060/881-68-51

Temerin

Novosadska 375

Email: temerin@handybg.com

mobile: 060/881-68-50

Krusevac

Blagoja Parovica 20 (RODA)

Email: krusevac4@handybg.com

mobile: 060/881-68-55

Kneza Milosa bb (DIS)

Email: krusevac3@handybg.com

mobile: 060/881-67-33

Radomira Jakovljevica bb (MAXI)

Email: krusevac2@handybg.com

phone: 037/444-974

mobile: 060/881-67-03

Obrenovac

Vojvode Misica 36 (INTEREX)

Email: obrenovac@hanfybg.com

mobile: 060/881-68-68

Sabac

Janka Veselinovica bb (INTEREX)

Email: sabac2@handybg.com

mobile: 060/881-68-63

Jovana Cvijica bb (RODA)

Email: sabac3@handybg.com

mobile: 060/881-68-62

Gospodar Jevremova 28

Email: sabac@handybg.com

mobile: 060/881-67-97

Senta

Jovana Djordjevica 11 (RODA)

Email: senta@handybg.com

mobile: 060/881-68-66

Valjevo

Bulevar palih boraca 91-92 (RODA)

Email: valjevo2@handybg.com

mobile: 060/881-68-64

Kneza Milosa 43

Email: aleksinac@handybg.com

phone: 014/293-865

mobile: 060/881-67-95

Paracin

Kralja Petra I 69

Email: paracin@handybg.com

phone: 035/569-940

mobile: 060/881-67-06

Aleksinac

Knjaza Milosa 86/112

Email: valjevo@handybg.com

phone: 018/808-117

mobile: 060/881-67-93

Pirot

Cirila i Metodija 19

Email: pirot@handybg.com

phone: 010/320-523

mobile: 060/881-67-92

Kula

Marsala Tita 93

Email: kula@handybg.com

phone: 025/729-442

mobile: 060/881-67-08

Leskovac

Njegoseva 95 (IDEA)

Email: leskovac@handybg.com

phone: 016/216-046

mobile: 060/881-67-13

Mlinska 146 (RODA)

Email: leskovac2@handybg.com

phone: 016/260-339

mobile: 060/881-68-26

Uzice

Trg Partizana 18a (IDEA)

Email: uzice@handybg.com

phone: 031/525-190

mobile: 060/881-67-07

G. Milanovac

Vojvode Misica bb (IDEA)

Email: g.milanovac@handybg.com

phone: 032/717-824

mobile: 060/881-67-21

Velika Plana

Kralja Petra Prvog 44 (DIS)

Email: velikaplana@handybg.com

phone: 026/514-360

mobile: 060/881-67-25

Cacak

Zeleznicke kolonije bb (TEMPO)

Email: cacak@handybg.com

phone: 032/347-437

mobile: 060/881-67-30

Lazarevac

Dimitrija Tucovica bb (DIS)

Email: lazarevac@handybg.com

mobile: 060/881-67-35

Indija

Vojvode Stepe 11 (TC TRADE UNIQUE)

Email: indjija@handybg.com

phone: 022/2100-014

mobile: 060/881-67-36

Vrsac

Djure Cvejica 13 (MAXI)

Email: vrsac2@handybg.com

phone: 013/837-044

mobile: 060/881-67-01